Dambars Baltija, SIA

Kontaktinė informacija

Dambars Baltija, SIA
Bauskas iela 20, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1004
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 762 444

Verslo aprašymas

Įmonės Dambars Baltija, SIA veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Dambars Baltija, SIA telefono numeris?

Dambars Baltija, SIA telefono numeris yra 67 762 444.
Q2

Kur yra Dambars Baltija, SIA?

Dambars Baltija, SIA adresas yra Bauskas iela 20, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Dambars Baltija, SIA kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Dambars Baltija, SIA telefono numeriu 67 762 444.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Bauskas iela 20, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1004
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1004

Įmonės vietovėje LV-1004: 1.224
Gyventojų skaičius: 28.986
LV-1004 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  27 %
Professional Services:  14 %
Industry:  14 %
Kita:  44 %

Kaina

Nebrangus:  53 %
vidutinis:  34 %
brangus:  13 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  64 %
2:  34 %
Kita:  2 %

Mikrorajonai

Torņakalns:  13 %
Zemgales priekšpilsēta:  79 %
Kita:  9 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1004 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą