Latvija
Lietuva
Dikta, veikals
Kontaktinė informacija
Dikta, veikals
Vaļņu iela 28, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1050
Gauti maršrutą
Telefonai:
67 216 291
Google žemėlapiai:
Apsilankymas
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Verslo aprašymas
Įmonės Dikta, veikals veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Dikta, veikals telefono numeris?
Dikta, veikals telefono numeris yra
67 216 291
.
Q2
Kur yra Dikta, veikals?
Dikta, veikals adresas yra
Vaļņu iela 28, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia, Ryga, Rygos rajonas
.
Q3
Ar yra pagrindinis Dikta, veikals kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Dikta, veikals telefono numeriu
67 216 291
.
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Vaļņu iela 28, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1050
AJ Chocolate House Rīga
Įmonė šiuo adresu
Daniel Tikachov Photography
Įmonė šiuo adresu
Links
Įmonė šiuo adresu
Martina's Bakery
Įmonė šiuo adresu
Valsts nekustamie ipasumi SJSC
Įmonė šiuo adresu
Valsts nekustamie īpašumi VAS
Įmonė šiuo adresu
Peržiūrėkite daugiau įmonių šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1050
Įmonės vietovėje LV-1050:
12.430
Gyventojų skaičius:
18.113
Kategorijos
Shopping:
24 %
Restaurants:
13 %
Professional Services:
11 %
Kita:
52 %
Kaina
vidutinis:
44 %
Nebrangus:
42 %
brangus:
14 %
Labai brangu:
1 %
Kita:
0 %
Vietovės Kodai
67:
68 %
2:
31 %
Kita:
1 %
Mikrorajonai
Centra rajons:
59 %
Centrs:
8 %
Latgales priekšpilsēta:
15 %
Old Riga:
9 %
Kita:
8 %
+
Vietovės Pašto Kodas LV-1050 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
56 %
Vyrų:
44 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą