Latvija
Lietuva
Exim Baltia Sia
Kontaktinė informacija
Exim Baltia Sia
Dāvida iela 4, Rīga, LV-1055, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1055
Gauti maršrutą
Telefonai:
67 467 857
Tinklas:
www.eximbaltia.com
Google žemėlapiai:
Apsilankymas
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Verslo aprašymas
Įmonės Exim Baltia Sia veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Exim Baltia Sia telefono numeris?
Exim Baltia Sia telefono numeris yra
67 467 857
.
Q2
Kur yra Exim Baltia Sia?
Exim Baltia Sia adresas yra
Dāvida iela 4, Rīga, LV-1055, Latvia, Ryga, Rygos rajonas
.
Q3
Ar yra pagrindinis Exim Baltia Sia kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Exim Baltia Sia telefono numeriu
67 467 857
.
Q4
Koks yra Exim Baltia Sia žiniatinklio adresas (URL)?
Exim Baltia Sia svetainė yra
www.eximbaltia.com
.
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Dāvida iela 4, Rīga, LV-1055, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1055
Zobu Tehnikas Attistibas Centrs Levi Sia
Kita gamyba
Castle Flat
Įmonė šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1055
Įmonės vietovėje LV-1055:
355
Gyventojų skaičius:
12.163
Kategorijos
Shopping:
21 %
Industry:
15 %
Professional Services:
11 %
Kita:
53 %
Kaina
Nebrangus:
50 %
vidutinis:
50 %
Kita:
0 %
Vietovės Kodai
67:
64 %
2:
34 %
Kita:
1 %
Mikrorajonai
Iļģuciems:
22 %
Kurzemes rajons:
74 %
Kita:
4 %
+
Vietovės Pašto Kodas LV-1055 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
56 %
Vyrų:
44 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą