Ithal Sia

Kontaktinė informacija

Ithal Sia
Ganību dambis 25d, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1005
Gauti maršrutą
Telefonai: 28 663 300
Valandos: Rodyti
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Ithal Sia veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas. Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Statybų įranga.
pramonė
pramonė »  Statybų įranga
Dalyvauja:
Crane Rental Agency, Lizingas statybos mašinos, Building Equipment Hire Service
ISIC kodai
7730

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Ithal Sia telefono numeris?

Ithal Sia telefono numeris yra 28 663 300.
Q2

Kur yra Ithal Sia?

Ithal Sia adresas yra Ganību dambis 25d, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Kokiomis dienomis Ithal Sia atidarytas?

Ithal Sia yra atviras pr–sk 24 Valandos .
Q4

Ar yra pagrindinis Ithal Sia kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Ithal Sia telefono numeriu 28 663 300.
Q5

Koks yra Ithal Sia žiniatinklio adresas (URL)?

Ithal Sia svetainė yra www.ithal-kraanad.ee.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Ganību dambis 25d, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1005
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1005

Įmonės vietovėje LV-1005: 3.091
Gyventojų skaičius: 38.186
LV-1005 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  25 %
Industry:  21 %
Professional Services:  12 %
Kita:  43 %

Kaina

Nebrangus:  60 %
vidutinis:  40 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  70 %
2:  30 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Sarkandaugava:  15 %
Ziemeļu rajons:  79 %
Kita:  5 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1005 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą