Krown eu, SIA

Kontaktinė informacija

Krown eu, SIA
Jūrkalnes 100, Rīga, LV-1029
Ryga, Rygos rajonas
Gauti maršrutą
Telefonai: 80 201 001

Verslo aprašymas

Įmonės Krown eu, SIA veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Krown eu, SIA telefono numeris?

Krown eu, SIA telefono numeris yra 80 201 001.
Q2

Kur yra Krown eu, SIA?

Krown eu, SIA adresas yra Jūrkalnes 100, Rīga, LV-1029, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Krown eu, SIA kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Krown eu, SIA telefono numeriu 80 201 001.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Jūrkalnes 100, Rīga, LV-1029 Ryga, Rygos rajonas
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1029

Įmonės vietovėje LV-1029: 398
Gyventojų skaičius: 14.517
LV-1029 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  22 %
Automotive:  12 %
Kita:  66 %

Kaina

Nebrangus:  69 %
vidutinis:  31 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  54 %
2:  44 %
Kita:  2 %

Mikrorajonai

Imanta:  5 %
Kurzemes rajons:  24 %
Zemgales priekšpilsēta:  51 %
Zolitūde:  14 %
Kita:  6 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1029 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą