Latvijas Zala Josta, Biedriba

Įmonės kontaktai

Laima Kubliņa

Latvijas Zala Josta, Biedriba

Kontaktinė informacija

Latvijas Zala Josta, Biedriba
Mūkusalas iela 42a, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1004
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 607 880
Valandos: Rodyti
El. paštas: [email protected]
Faksas: 67 607 885
Facebook profilis: Apsilankymas
„Twitter“ kanalas: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Instagram: Apsilankymas
Kvadratinis: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Latvijas Zala Josta, Biedriba vieta yra Ryga, Rygos rajonas, ji buvo įsteigta 2002.
Įkurtas: 2002
pramonė
Vietinės paslaugos
Dalyvauja:
Waste Management Service
ISIC kodai
3821
SIC kodai
4953

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kiek laiko Latvijas Zala Josta, Biedriba veikia?

Latvijas Zala Josta, Biedriba veikia maždaug 24 metai.
Q2

Koks yra Latvijas Zala Josta, Biedriba telefono numeris?

Latvijas Zala Josta, Biedriba telefono numeris yra 67 607 880.
Q3

Kur yra Latvijas Zala Josta, Biedriba?

Latvijas Zala Josta, Biedriba adresas yra Mūkusalas iela 42a, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q4

Kokiomis dienomis Latvijas Zala Josta, Biedriba atidarytas?

Latvijas Zala Josta, Biedriba yra atviras pr–pn 08:30–17:00; uždarytas št–sk .
Q5

Ar yra pagrindinis Latvijas Zala Josta, Biedriba kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Latvijas Zala Josta, Biedriba telefono numeriu 67 607 880.
Q6

Koks yra Latvijas Zala Josta, Biedriba žiniatinklio adresas (URL)?

Latvijas Zala Josta, Biedriba svetainė yra www.zalajosta.lv.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Mūkusalas iela 42a, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1004
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1004

Įmonės vietovėje LV-1004: 4.275
Gyventojų skaičius: 28.986
LV-1004 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  27 %
Professional Services:  14 %
Industry:  14 %
Kita:  44 %

Kaina

Nebrangus:  53 %
vidutinis:  34 %
brangus:  13 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  64 %
2:  34 %
Kita:  2 %

Mikrorajonai

Torņakalns:  13 %
Zemgales priekšpilsēta:  79 %
Kita:  9 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1004 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą