Lekon LTD

Įmonės kontaktai

Sergejs Kopils

Mining & Metals
El. paštas: [email protected]

Kontaktinė informacija

Lekon LTD
Ventspils 26, LV1002 Riga
Ryga, Rygos rajonas
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 612 136
Tinklas: www.lekon.lv
El. paštas: [email protected]
Nemokamai skambinti: 7612136
LinkedIn profilis: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Lekon LTD veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Lekon LTD telefono numeris?

Lekon LTD telefono numeris yra 67 612 136.
Q2

Kur yra Lekon LTD?

Lekon LTD adresas yra Ventspils 26, LV1002 Riga, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Lekon LTD kontaktinis asmuo?

Sergejs Kopils (Mining & Metals) įmonėje Lekon LTD. Galite susisiekti su Sergejs Kopils el. pašto adresu [email protected].
Q4

Ar yra kitų kontaktų, susijusių su Lekon LTD?

Turime 3 papildomą (-us) kontaktą (-us), skirtą (-us) Lekon LTD. Jie apima: Vinod Naidu, Milan Randjelovic & Kristine Vasiljeva.
Q5

Koks yra Lekon LTD žiniatinklio adresas (URL)?

Lekon LTD svetainė yra www.lekon.lv.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Ventspils 26, LV1002 Riga Ryga, Rygos rajonas
+

Parašyti atsiliepimą