Latvija
Lietuva
Mācību centrs LatInSoft
Kontaktinė informacija
Mācību centrs LatInSoft
Raiņa iela 7, Daugavpils, LV-5401, Latvia
Daugpilis, Daugpilio savivaldybė
Gauti maršrutą
Telefonai:
65 429 699
Tinklas:
www.latinsoft.lv
Google žemėlapiai:
Apsilankymas
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Verslo aprašymas
Įmonės Mācību centrs LatInSoft veiklos vieta: Daugpilis, Daugpilio savivaldybė.
pramonė
Švietimas
Dalyvauja:
Švietimas, Computer Training School, Language School, Adult Education School, Learning Center
ISIC kodai
85
,
8522
,
8549
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Mācību centrs LatInSoft telefono numeris?
Mācību centrs LatInSoft telefono numeris yra
65 429 699
.
Q2
Kur yra Mācību centrs LatInSoft?
Mācību centrs LatInSoft adresas yra
Raiņa iela 7, Daugavpils, LV-5401, Latvia, Daugpilis, Daugpilio savivaldybė
.
Q3
Ar yra pagrindinis Mācību centrs LatInSoft kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Mācību centrs LatInSoft telefono numeriu
65 429 699
.
Q4
Koks yra Mācību centrs LatInSoft žiniatinklio adresas (URL)?
Mācību centrs LatInSoft svetainė yra
www.latinsoft.lv
.
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Raiņa iela 7, Daugavpils, LV-5401, Latvia Daugpilis, Daugpilio savivaldybė
Arkade Sia
Įmonė šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-5401
Įmonės vietovėje LV-5401:
999
Gyventojų skaičius:
27.346
Kategorijos
Shopping:
28 %
Kita:
72 %
Kaina
vidutinis:
52 %
Nebrangus:
42 %
brangus:
6 %
Kita:
0 %
Vietovės Kodai
654:
69 %
2:
28 %
Kita:
3 %
+
Vietovės Pašto Kodas LV-5401 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
55 %
Vyrų:
45 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą