Optima Sia

Kontaktinė informacija

Optima Sia
Dzirciema iela 23, Rīga, LV-1083, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1083
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 240 545
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Optima Sia veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Optima Sia telefono numeris?

Optima Sia telefono numeris yra 67 240 545.
Q2

Kur yra Optima Sia?

Optima Sia adresas yra Dzirciema iela 23, Rīga, LV-1083, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Optima Sia kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Optima Sia telefono numeriu 67 240 545.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Dzirciema iela 23, Rīga, LV-1083, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1083
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1083

Įmonės vietovėje LV-1083: 763
Gyventojų skaičius: 6.669

Kategorijos

Shopping:  22 %
Industry:  11 %
Kita:  67 %

Kaina

Nebrangus:  50 %
vidutinis:  25 %
brangus:  25 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  57 %
2:  42 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Imanta:  5 %
Kurzemes rajons:  77 %
Zasulauks:  7 %
Kita:  10 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1083 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą