Polus, SIA

Kontaktinė informacija

Polus, SIA
Rencēnu iela 5a, Rīga, Latvija
Ryga, Rygos rajonas
Gauti maršrutą
Telefonai: 29 632 199

Verslo aprašymas

Įmonės Polus, SIA veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas. Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Baldų parduotuvės.
pramonė
Pirkiniai »  Baldų parduotuvės
Dalyvauja:
Baldų parduotuvės
ISIC kodai
4759

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Polus, SIA telefono numeris?

Polus, SIA telefono numeris yra 29 632 199.
Q2

Kur yra Polus, SIA?

Polus, SIA adresas yra Rencēnu iela 5a, Rīga, Latvija, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Polus, SIA kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Polus, SIA telefono numeriu 29 632 199.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Rencēnu iela 5a, Rīga, Latvija Ryga, Rygos rajonas
+

Parašyti atsiliepimą