Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura

Kontaktinė informacija

Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura
Krišjāņa Valdemāra iela 13, Daugavpils, LV-5401, Latvia
Daugpilis, Daugpilio savivaldybė, 5401
Gauti maršrutą
Telefonai: 65 421 686
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura veiklos vieta: Daugpilis, Daugpilio savivaldybė.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura telefono numeris?

Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura telefono numeris yra 65 421 686.
Q2

Kur yra Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura?

Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura adresas yra Krišjāņa Valdemāra iela 13, Daugavpils, LV-5401, Latvia, Daugpilis, Daugpilio savivaldybė.
Q3

Ar yra pagrindinis Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Preses apvieniba, AS, Daugavpils agentura telefono numeriu 65 421 686.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Krišjāņa Valdemāra iela 13, Daugavpils, LV-5401, Latvia Daugpilis, Daugpilio savivaldybė, 5401
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-5401

Įmonės vietovėje LV-5401: 999
Gyventojų skaičius: 27.346
LV-5401 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  28 %
Kita:  72 %

Kaina

vidutinis:  52 %
Nebrangus:  42 %
brangus:  6 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

654:  69 %
2:  28 %
Kita:  3 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-5401 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą