Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība

Kontaktinė informacija

Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība
Mēness 8, Rīga, LV-1013
Ryga, Rygos rajonas
Gauti maršrutą
Telefonai: 26 544 120

Verslo aprašymas

Įmonės Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība telefono numeris?

Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība telefono numeris yra 26 544 120.
Q2

Kur yra Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība?

Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība adresas yra Mēness 8, Rīga, LV-1013, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Rīgas Franču liceja attīstībai, biedrība telefono numeriu 26 544 120.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Mēness 8, Rīga, LV-1013 Ryga, Rygos rajonas
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1013

Įmonės vietovėje LV-1013: 2.871
Gyventojų skaičius: 15.563
LV-1013 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  18 %
Professional Services:  16 %
Industry:  10 %
Kita:  56 %

Kaina

Nebrangus:  61 %
vidutinis:  23 %
brangus:  13 %
Labai brangu:  3 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  67 %
2:  30 %
Kita:  3 %

Mikrorajonai

Brasa:  10 %
Centra rajons:  14 %
Centrs:  5 %
Skanste:  6 %
Vidzemes priekšpilsēta:  62 %
Kita:  3 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1013 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą