Rimi Super Ditton

Kontaktinė informacija

Rimi Super Ditton
Cietokšņa iela 60, Daugavpils, LV-5401, Latvia
Daugpilis, Daugpilio savivaldybė, 5401
Gauti maršrutą
Telefonai: 65 476 391
Telefonai: 65 476 390
Valandos: Rodyti
Tinklas: rimi.lv
El. paštas: [email protected]
Facebook profilis: Apsilankymas
„Twitter“ kanalas: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Kvadratinis: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Rimi Super Ditton veiklos vieta: Daugpilis, Daugpilio savivaldybė.
pramonė
Pirkiniai
Dalyvauja:
Supermarket
ISIC kodai
4711

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Rimi Super Ditton telefono numeris?

Rimi Super Ditton telefono numeris yra 65 476 391.
Q2

Kur yra Rimi Super Ditton?

Rimi Super Ditton adresas yra Cietokšņa iela 60, Daugavpils, LV-5401, Latvia, Daugpilis, Daugpilio savivaldybė.
Q3

Kokiomis dienomis Rimi Super Ditton atidarytas?

Rimi Super Ditton yra atviras pr–sk 08:00–22:00 .
Q4

Ar yra pagrindinis Rimi Super Ditton kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Rimi Super Ditton telefono numeriu 65 476 391.
Q5

Koks yra Rimi Super Ditton žiniatinklio adresas (URL)?

Rimi Super Ditton svetainė yra rimi.lv.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Cietokšņa iela 60, Daugavpils, LV-5401, Latvia Daugpilis, Daugpilio savivaldybė, 5401
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-5401

Įmonės vietovėje LV-5401: 999
Gyventojų skaičius: 27.346
LV-5401 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  28 %
Kita:  72 %

Kaina

vidutinis:  52 %
Nebrangus:  42 %
brangus:  6 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

654:  69 %
2:  28 %
Kita:  3 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-5401 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą