Ritters SIA

Kontaktinė informacija

Ritters SIA
Lāčplēša iela 23, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1011
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 242 288
Valandos: Rodyti
Tinklas: www.ritters.lv
Facebook profilis: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Kvadratinis: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Ritters SIA veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas. Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Verslo valdymas.
pramonė
Profesionalų Paslaugos »  Verslo valdymas
Dalyvauja:
Pagrindinių buveinių veikla
ISIC kodai
7010

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Ritters SIA telefono numeris?

Ritters SIA telefono numeris yra 67 242 288.
Q2

Kur yra Ritters SIA?

Ritters SIA adresas yra Lāčplēša iela 23, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Kokiomis dienomis Ritters SIA atidarytas?

Ritters SIA yra atviras pr–kt 10:00–17:00; pn 10:00–15:00; uždarytas št–sk .
Q4

Ar yra pagrindinis Ritters SIA kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Ritters SIA telefono numeriu 67 242 288.
Q5

Koks yra Ritters SIA žiniatinklio adresas (URL)?

Ritters SIA svetainė yra www.ritters.lv.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Lāčplēša iela 23, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1011
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1011

Įmonės vietovėje LV-1011: 2.253
Gyventojų skaičius: 6.127
LV-1011 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  30 %
Professional Services:  16 %
Kita:  53 %

Kaina

vidutinis:  48 %
Nebrangus:  39 %
brangus:  11 %
Labai brangu:  2 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  61 %
2:  37 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Centra rajons:  59 %
Centrs:  16 %
Latgales priekšpilsēta:  22 %
Kita:  3 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1011 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą