Sedan L, SIA, Veikals

Kontaktinė informacija

Sedan L, SIA, Veikals
Jūrmalas gatve 16, Rīga, LV-1083
Ryga, Rygos rajonas
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 403 958

Verslo aprašymas

Įmonės Sedan L, SIA, Veikals veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Sedan L, SIA, Veikals telefono numeris?

Sedan L, SIA, Veikals telefono numeris yra 67 403 958.
Q2

Kur yra Sedan L, SIA, Veikals?

Sedan L, SIA, Veikals adresas yra Jūrmalas gatve 16, Rīga, LV-1083, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Sedan L, SIA, Veikals kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Sedan L, SIA, Veikals telefono numeriu 67 403 958.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Jūrmalas gatve 16, Rīga, LV-1083 Ryga, Rygos rajonas
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1083

Įmonės vietovėje LV-1083: 214
Gyventojų skaičius: 6.669

Kategorijos

Shopping:  22 %
Industry:  11 %
Kita:  67 %

Kaina

Nebrangus:  50 %
vidutinis:  25 %
brangus:  25 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  57 %
2:  42 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Imanta:  5 %
Kurzemes rajons:  77 %
Zasulauks:  7 %
Kita:  10 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1083 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą