Storage Solutions
5,0 ★★★★★ 1+ atsiliepimai
Kontaktinė informacija
Storage SolutionsDēļu iela 4, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1046
Gauti maršrutą | pirmadienis | |
| antradienis | |
| trečiadienis | |
| ketvirtadienis | |
| penktadienis | |
| šeštadienis | |
| sekmadienis | |
Verslo aprašymas
Storage Solutions vieta yra Ryga, Rygos rajonas, ji buvo įsteigta 2006. Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Sandėliavimas ir saugojimas.
pramonė
pramonė » Sandėliavimas ir saugojimas
Dalyvauja:
Sandėliavimas ir saugojimas
ISIC kodai
5210
Klausimai ir atsakymai
Q1
Kiek laiko Storage Solutions veikia?
Storage Solutions veikia maždaug 20 metai.Q2
Koks yra Storage Solutions telefono numeris?
Storage Solutions telefono numeris yra 26 613 388.Q3
Kur yra Storage Solutions?
Storage Solutions adresas yra Dēļu iela 4, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.Q4
Kokiomis dienomis Storage Solutions atidarytas?
Storage Solutions yra atviras pr–pn 09:00–17:00; uždarytas št–sk .Q5
Ar yra pagrindinis Storage Solutions kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Storage Solutions telefono numeriu 26 613 388. +Papildomos įmonės šiuo adresu
Dēļu iela 4, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1046
+Storage Solutions · Youtube
+Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1046
Įmonės vietovėje LV-1046: 2.880
Gyventojų skaičius: 20.087
Kategorijos
Professional Services: 11 %
Mikrorajonai
Zemgales priekšpilsēta: 65 %
+Vietovės Pašto Kodas LV-1046 statistika ir demografija
+Verslo atsiliepimai
★★★★★Nėra atsiliepimų apie VisiBiz5,0★★★★★1+ atsiliepimai kitur
0 Reviews
Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.