Tavera, IU

Kontaktinė informacija

Tavera, IU
Līvciema iela 1, Rīga, LV-1058, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1058
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 391 862

Verslo aprašymas

Įmonės Tavera, IU veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Tavera, IU telefono numeris?

Tavera, IU telefono numeris yra 67 391 862.
Q2

Kur yra Tavera, IU?

Tavera, IU adresas yra Līvciema iela 1, Rīga, LV-1058, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Tavera, IU kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Tavera, IU telefono numeriu 67 391 862.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Līvciema iela 1, Rīga, LV-1058, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1058
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1058

Įmonės vietovėje LV-1058: 566
Gyventojų skaičius: 17.670
LV-1058 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  23 %
Industry:  14 %
Professional Services:  11 %
Kita:  52 %

Kaina

Nebrangus:  58 %
vidutinis:  29 %
brangus:  12 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  58 %
2:  40 %
Kita:  2 %

Mikrorajonai

Zemgales priekšpilsēta:  76 %
Ziepniekkalns:  18 %
Kita:  6 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1058 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą