Latvija
Lietuva
Tukuma Projekts Sia
Kontaktinė informacija
Tukuma Projekts Sia
Duntes iela 34, Rīga, LV-1005, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1005
Gauti maršrutą
Telefonai:
67 351 115
Google žemėlapiai:
Apsilankymas
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Verslo aprašymas
Įmonės Tukuma Projekts Sia veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Tukuma Projekts Sia telefono numeris?
Tukuma Projekts Sia telefono numeris yra
67 351 115
.
Q2
Kur yra Tukuma Projekts Sia?
Tukuma Projekts Sia adresas yra
Duntes iela 34, Rīga, LV-1005, Latvia, Ryga, Rygos rajonas
.
Q3
Ar yra pagrindinis Tukuma Projekts Sia kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Tukuma Projekts Sia telefono numeriu
67 351 115
.
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Duntes iela 34, Rīga, LV-1005, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1005
A-Sound, skaņas, gaismas un skatuves noma
Įmonė šiuo adresu
Aretas Sia
Įmonė šiuo adresu
Baru serviss
Įmonė šiuo adresu
Dzintara kravu pārvadājumi
Įmonė šiuo adresu
Elektromarket, veikals
Įmonė šiuo adresu
Estma
Įmonė šiuo adresu
Peržiūrėkite daugiau įmonių šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1005
Įmonės vietovėje LV-1005:
3.091
Gyventojų skaičius:
38.186
Kategorijos
Shopping:
25 %
Industry:
21 %
Professional Services:
12 %
Kita:
43 %
Kaina
Nebrangus:
60 %
vidutinis:
40 %
Kita:
0 %
Vietovės Kodai
67:
70 %
2:
30 %
Kita:
1 %
Mikrorajonai
Sarkandaugava:
15 %
Ziemeļu rajons:
79 %
Kita:
5 %
+
Vietovės Pašto Kodas LV-1005 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
56 %
Vyrų:
44 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą