Viral Sia

Kontaktinė informacija

Viral Sia
Strēlnieku iela 9 Rīga, LV-1010 Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1010
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 538 691

Verslo aprašymas

Įmonės Viral Sia veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Viral Sia telefono numeris?

Viral Sia telefono numeris yra 67 538 691.
Q2

Kur yra Viral Sia?

Viral Sia adresas yra Strēlnieku iela 9 Rīga, LV-1010 Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Viral Sia kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Viral Sia telefono numeriu 67 538 691.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Strēlnieku iela 9 Rīga, LV-1010 Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1010
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1010

Įmonės vietovėje LV-1010: 2.581
Gyventojų skaičius: 10.827
LV-1010 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Professional Services:  21 %
Shopping:  16 %
Kita:  63 %

Kaina

Nebrangus:  49 %
vidutinis:  36 %
brangus:  15 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  68 %
2:  30 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Centra rajons:  75 %
Centrs:  21 %
Kita:  5 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1010 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą