VM Serviss, SIA

Kontaktinė informacija

VM Serviss, SIA
Baltā iela 27, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1055
Gauti maršrutą
Telefonai: 67 467 747
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės VM Serviss, SIA veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra VM Serviss, SIA telefono numeris?

VM Serviss, SIA telefono numeris yra 67 467 747.
Q2

Kur yra VM Serviss, SIA?

VM Serviss, SIA adresas yra Baltā iela 27, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis VM Serviss, SIA kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su VM Serviss, SIA telefono numeriu 67 467 747.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Baltā iela 27, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1055
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1055

Įmonės vietovėje LV-1055: 1.364
Gyventojų skaičius: 12.163

Kategorijos

Shopping:  21 %
Industry:  15 %
Professional Services:  11 %
Kita:  53 %

Kaina

Nebrangus:  50 %
vidutinis:  50 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  64 %
2:  34 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Iļģuciems:  22 %
Kurzemes rajons:  74 %
Kita:  4 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1055 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą